Final Metin2

Forum prywatnego serwera Final Metin2

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-01-15 22:09:22

Yarel

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-15
Posty: 3
Punktów :   

BODY / MENTAL - poradnik dla zielonych

Witam, założyłem ten poradnik dla tych którzy zaczynają grę wojownikiem i nie wiedzą którą klasę wybrać.

Zaczynamy :


BODY - "wściekła furia":

Wojownik body (arahan, z ang. ciała) skupia się na szybkich i bardzo potężnych atakach.
Jeśli chcesz kosztem małej obrony mieć ogromny atak - Body jest właśnie dla ciebie.
Jest on jedną z najczęściej wybieranych postaci, ze względu na prostotę gry na niższych poziomach.
Jest ich najwięcej, co wiąże się z największymi cenami ku (ksiąg umiejętności).
Jest on bardzo dobry, najważniejszymi umiejętnościami wojownika Body są Aura Miecza,
oraz Berserk i Wir Miecza, co nie znaczy że należy dodawać tylko w te umiejętności.
Najlepszymi buildami dla tego wojownika są:
Dla dużego ataku kosztem obrony: 2str(siła):1Wit(witalność),
A dla większej obrony ale niższego ataku (co nadrabiamy aurą): 2Wit:1Str.
Na temat powyższych buildów można polemizować i dyskutować, ale to ma być poradnik dla początkujących.


MENTAL - "żelazny wojownik":

Wojownik Mentalny (ang. umysłowy) jest właściwie przeciwieństwem powyższego.
Posiada 'nadludzką' wręcz obronę, co umożliwia mu niesamowicie szybkie expienie na dużo potężniejszych mobach (potworkach), na niższych poziomach od Body'iego, ale za to niezbyt wysoki atak bez dobrej broni.
Ku nie są zbyt drogie, jedynie kilka, przez dość małą liczbę takich wojowników.
Wojownik mentalny dość szybko się nudzi, jednakże nie dla wszystkich,
osobiście swoją przygodę z Metin2 rozpocząłem właśnie od takiej postaci.
Najważniejszą umiejętnością jest Silne Ciało, to dzięki niemu wojownik mentalny ma swą niesamowitą obronę.
Najlepszymi buildami tego wojownika są:
Dla większego ataku 2Wit:1Str,
Lub: 3Wit


Dodatkowe informacje:
'Buildy' - miałem tutaj na myśli dystrybucję punktów statystyk na każdy lvl (na 1 lvl otrzymujemy 3 punkty)


Stworzyłem ten poradnik, gdyż mam dość zakładanych niemalże codziennie tematów w których pytają się o to (najczęściej newbie).

źródło : (Podam na PW jak by ktoś chciał)

Ps.Skopiowałem ten poradnik z innego forum, ponieważ pisząc mój paro GODZINNY poradnik o body/mental firefox się zaciął, i się lekko ****
Pozdrawiam

Offline

 
Copyright © Final Metin2

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zelixa.pun.pl www.mu-online.pun.pl www.wwe-wrestling.pun.pl www.malowanie-dachow.pun.pl www.wrath.pun.pl